درباره ما

استارت‌ آپ حقوقی وکیلیو

استارت‌آپ حقوقی وکیلیو با بهره‌مندی ازمتخصصین حقوقی، سرمایه گذاری و توسعه کارآفرینی، فعالیت خود از سال ۲۰۱۷ را از شهر باکو پایتخت جمهوری آذربایجان آغاز کرده است. این مجموعه در سالیان اخیر افتخار اجرای ده‌ها پرونده حقوقی و سرمایه گذاری موفق ایرانیان خارج از کشور را در کارنامه خود داشته است.
استارت آپ حقوقی وکیلیو بعد از گذشت ۳ سال فعالیت موثر، همکنون بصورت یک ” پلتفرم حقوقی هوشمند مبتنی بر بلاکچین، در راستای تسریع فرآیند ارائه مشاوره حقوقی و تسهیل ضوابط طرح دعاوی در محاکم منطقه ی و بین الملل ” در۳ دفتر فعال داخل و خارج از کشور، آماده ارائه کلیه خدمات در بستر وکالت دعاوی حقوقی و کیفری برای ایرانیان، مشاوره قرارداد‌های بین‌الملل وتسهیل فرآیند حقوقی تبادل فناوری، سرمایه گذاری و فروش محصول و اعطای نمایندگی در راستای توسعه کسب و کار می باشد.

پلتفرم حقوقی وکیلیو
پلتفرم حقوقی هوشمند مبتنی بر بلاکچین، در راستای تسریع فرآیند ارائه مشاوره حقوقی و تسهیل ضوابط طرح دعاوی در محاکم منطقه ی و بین الملل

شفافیت؛ سرلوحه فعالیت اثربخش

وکیلیو، مسیر حقوقی مطمئن

ارسال رزومه

 

تایید

فرصت های شغلی

جهت همکاری با تیم وکیلیو فرم را دانلود کرده و پر نموده برای ما ارسال نمایید.

پلتفرم خیلی خوبیه! من کارمند بانک هستم وقت ندارم دنبال وکیل بگردم غیرحضوری مشکلم حل شد.

  • مرتضی فتحی
  • کارمند بانک

من هم خودم از وکیلیو استفاده کردم و هم اون رو به خیلی از شرکتها و مجموعه ها که باهاشون کار میکنم معرفی کردم چون تمام معیارهای مورد نیاز رو برای ارزیابی وکلا با سرعت و شفافیت انجام میدند.

  • عظیم محمدی زاده
  • کارمند
مرتضی فتحی
عظیم محمدی زاده