سوالات متداول استارت آپ ویزا کانادا

با وجود اینکه درخواست Letter of support به معنی اجازه ورود به کانادا است ولی بعد از گرفتن (Los) تا نهایتا 6 ماه باید برای اقامت دائم (PR) اقدام کرد.

بله این برنامه هم مانند بسیاری دیگر از روش های مهاجرت نیازمند داشتن مدرک زبان آیلتس می باشد. برای  دریافت ویزای استارت آپ حداقل مدرک مورد نیاز آیلتس ۵ جنرال می باشد.

  • دریافت نامه تاییدیه از سازمان های مورد نظر
  • توانایی ارائه مدرک در انگلیسی
  •  تامین هزینه های اسکان و زندگی

خیر،تنها درصورتی که طرح استارت‌آپ جعلی یا کپی برداری شده باشد ویزا باطل می‌شود.

حداقل یکسال تحصیل در دانشگاه الزامی است.

خیر. نیازی به سرمایه گذاری پول خودتان نیست. منظور از حداقل سرمایه گذاری مورد نیاز، سرمایه‌ای است که توسط گروه‌های زیر مجموعه سازمان‌های معرفی شده تامین می‌شود.

سوالات متداول اقامت از طریق سرمایه‌گذاری

برای سرمایه گذاری در کانادا می‌توانید از ۳ روش استفاده کنید:

  • مهاجرت از طریق برنامه‌های سرمایه‌گذاری در استان‌های کانادا
  • مهاجرت از طریق خوداشتغالی
  • مهاجرت از طریق ویزای استارت آپ کارآفرینی

مبلغ مورد نیاز برای سرمایه گذاری در کسب و کار خود در کانادا به برنامه مهاجرتی مورد نظر شما بستگی دارد که ما در وب‌سایت ویزا موندیال به آن اشاره کرده‌ایم (حداقل ۱۰۰,۰۰۰ دلار کانادا). همچنین این کسب و کار می‌بایست حداقل یک شغل تمام وقت برای یک شهروند یا مقیم دائم کانادا ایجاد کند.

الزامات متفاوتی با توجه به شرایط شما برای اخذ ویزای سرمایه گذاری در کانادا وجود دارد. اما معمولا متقاضیان می‌بایست:

  • حداقل دارایی خالص مورد نیاز را اثبات کند. این مبلغ در هریک از برنامه‌های مهاجرتی استان‌های کانادا با یکدیگر متفاوت است (حداقل ۳۰۰,۰۰۰ دلار کانادا).
  • دارای حداقل دو سال سابقه مدیریت در کسب و کار خود باشند. این سابقه کار نیز شرایط مخصوص به خود را دارد.
  • قصد سرمایه گذاری یا خرید بیزنس در یکی از کسب و کارهای خدماتی و یا تولیدی داشته باشند.

خیر. کانادا استانداردهای مشخصی را برای سرمایه گذاران جهت اخذ اقامت دائم معین کرده است.

در اکثر برنامه ها محدودیت سنی وجود ندارد، اما یکی از عوامل امتیاز آور سن است.

در اکثر برنامه ها الزامی به داشتن مدرک تحصیلی نیست اما ارائه آن می‌تواند امتیاز و در نتیجه شانس شما را برای اخذ ویزای سرمایه گذاری افزایش دهد.

بله. شما با ارائه مدرک زبان انگلیسی و فرانسوی امتیاز خود را در هریک از برنامه‌های مهاجرتی استان‌های کانادا را افزایش می‌دهید.

بله. پس از تایید ویزای سرمایه گذاری خود در کانادا، می‌توانید همسر و فرزندان زیر ۲۱ سال خود را با خود همراه کننید. اگر تحت برنامه مهاجرتی استان منیتوبا اقدام کنید، می‌توانید حتی برادر یا خواهر خود را نیز با خود همراه کنید.

سوالات متداول خرید ملک در ترکیه

همانطور که در سایت مشاهده نموده‌اید پروژه‌ها موقعیت‌های جغرافیایی متفاوتی دارند که طبعا دسترسی هر کدوم با امکانات شهری متفاوت است. با اعلام شرایط ، نیازها و هدفتان از خرید ملک به کارشناسان فروش ما، بهترین پروژه با توجه به شرایط شما پیشنهاد خواهد شد.

هزینه اقامت ترکیه بر اساس پاسپورت و مدت زمان درخواست شما متغیر است زمانی که شما فرم اداره مهاجرت را پر می نمایید سیستم به شکل خودکار هزینه کارت اقامت شما را اعلام می کند که برای دارندگان پاسپورت ایرانی ۸۰ دلار و ۶۳ لیر هزینه کارت می باشد.

اخذ تابعیت و پاسپورت ترکیه حدودا 3 تا 6 ماه طول می کشد به شرطی که همه مدارک لازم آماده باشد، ملک خریداری شود و پروسه ی پس از سرمایه گذاری هم به موقع انجام شود.

ملک در ترکیه با قیمت روز دنیا همگام می باشد و این قیمت ملک در ایران هست که متاسفانه با توجه به نوسانات اقتصادی هر روز گرانتر می شود.

سه شهر آنکارا، استانبول و ازمیر جزو بهترین شهرهایی هستند که برای خرید ملک در ترکیه با وام بانکی یا بدون آن می‌توانید روی آن‌ها حساب باز کنید. شهر آنکارا با داشتن امکانات آموزشی و پایین بودن مخارج زندگی یکی از بهترین شهرها برای زندگی محسوب می‌شود؛ آنکارا بدلیل آن که یک شهر توریستی و تجاری نیست، از آرامش و خلوت خاصی برای زندگی برخوردار است. دو شهر استانبول و ازمیر نیز جزو شهرهای توریستی و تجاری محسوب می‌شوند و افراد بسیاری تمایل دارند در آنجا خانه بخرند.

شخص سرمایه گذار ، همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال

حداقل بودجه مورد نیاز برای خرید ملک در استانبول :

۱۳۰.۰۰۰ لیر

0 / 5. 0

مشاوره حقوقی آنلاین