خرید ملک در ترکیه

همه چیز درباره خرید ملک در ترکیه

خرید ملک در ترکیه یکی از بهترین و مطمئن ترین روش های سرمایه گذاری در این کشور می باشد. به همین دلیل افرادی که به دنبال روشی برای مهاجرت و دریافت اقامت دائم این کشور هستند، می توانند از طریق خرید خانه در ترکیه سرمایه گذاری نموده و اقامت این کشور را دریافت نمایند. نکته قابل توجه هنگام خرید ملک در این کشور، نحوه بازدید و انتخاب ملک مورد نظر است.

خرید ملک در ترکیه

بسیاری از ایرانیان قادر به حضور طولانی مدت در این کشور نیستند. به همین دلیل نمی توانند برای بازدید چندین ملک اقدام نمایند. با این وجود می خواهند خانه های مختلفی را بررسی نموده و ایده آل ترین آن ها را انتخاب نمایند. برای اینکار بهترین روش استفاده نمودن از سایت های معتبر خرید ملک در ترکیه است. به همین منظور در ادامه قصد داریم شما را با معتبرترین سایت های خرید ملک در این کشور آشنا کنیم.

مشاوران ما با راهنمایی و اطلاعات دقیق از صفر تا صد پروسه خرید ملک در کنار شما عزیزان هستند.

خرید ملک در ترکیه

آپارتمان های QUEEN استانبول

استانبول/ ترکیه

شروع از 1.000.000 لیر ترکیه

مجیدیه کوی 

کد: 1303

پروژه Torun Center

استانبول/ ترکیه

شروع از 274 هزار دلار

شیشلی

کد: 1302

پروژه Nlogo

استانبول/ ترکیه

شروع از640,000لیر ترکیه

Esenyurt

کد: 1301

با پاسپورت ترکیه...

با اخذ پاسپورت ترکیه میتوانید به 115 کشور در جهان بدون ویزا سفر کنید.

میتوانید حقوق شهروندی یک کشور عضو شورای اروپا را داشته باشید.

می‌توانید آزادانه تجارت کنید و کسب و کار خودتان را توسعه بدهید.

چرا تیم وکیلیو را برای خرید ملک در استانبول انتخاب کنیم؟

دسترسی به شبکه املاک معتبر و قانونی در کشور ترکیه

مشاوره عقد قرارداد در تهران توسط وکلای خبره کانون وکلای مرکز

تیم مشاوره اقتصادی کاهش ریسک سرمایه‌گذاری

تورهای بازدید مجاری املاک با بهره گیری از تکنولوژی  (VR)

تجربه چندین ساله، اخذ پاسپورت و اقامت دائم ترکیه

مزایای خرید ملک در ترکیه

ترکیه از کشورهایی است که امروزه از نظر اقتصادی و تفریحی در جایگاه ایده آلی قرار گرفته است. از طرفی قرارگیری این کشور در همسایگی ایران، موجب شده تا بسیاری از ایرانیان بخواهند در این کشور سرمایه گذاری نموده و اقامت آن را دریافت نمایند. با این وجود برخی از افراد می خواهند پیش از اقدام برای خرید ملک در ترکیه با مزایای آن آشنایی پیدا کنند. مزایای خرید ملک در این کشور عبارتند از:

  • در صورتی که ملکی به ارزش حداقل 250 هزار دلار خریداری نمایید، می توانید حق شهروندی این کشور را دریافت کنید. به همین دلیل در طول کوتاه ترین زمان ممکن می توانید برای خود و خانواده پاسپورت ترکیه دریافت نمایید.
  • همچنین در کوتاه ترین زمان ممکن قادر به دریافت ویزای ارزشمند این کشور می باشید. بنابراین بدون گرفتن ویزا می توانید به 71 کشور دنیا سفر کنید.
  • از طرفی در صورت خرید ملک در ترکیه، می توانید بدون نیاز به ویزا و حضور در این کشور، اقامت دائم ترکیه را دریافت کنید.
  • امکان استفاده از تحصیلات رایگان و دریافت تمامی خدمات بیمه از دیگر مزایای خرید ملک در این کشور است.
  • از آنجایی که شما پس از خرید ملک در این کشور اقامت آن را دریافت می نمایید، دو تابعیتی خواهید شد. به همین دلیل می توانید از حقوق هر دو کشور استفاده نمایید.
  • می توانید ملک خریداری شده را با قیمت ایده آل اجاره دهید.
  • از مزایای دریافت حقوق بازنشستگی و حق رای این کشور برخوردار خواهید شد.
  • می توانید در فرصت های شغلی بین المللی و جهانی این کشور شرکت نمایید و از تمامی امکانات و مزایای آن برخوردار شوید.
  • با دریافت اقامت این کشور، می توانید برای دریافت ویزای انگلیس، ویزای مولتی شینگن و ویزای استرالیا اقدام نمایید.

پیشنهاد مطالعه: خرید ملک در ازمیر

نکات کلیدی جهت خرید خانه در ترکیه

یکی از سوالات رایج هنگام خرید ملک در ترکیه، بهترین شهر و منطقه جهت خرید ملک است. برای جواب به این سؤال باید به موارد گوناگونی توجه شود. ابتدا باید بدانید که بودجه مورد نظر شما در تعیین شهر و منطقه خرید ملک بسیار مؤثر است. به طور مثال اگر سرمایه شما کم است،

بهترین محل برای خرید ملک منطقه آلتینکوم می باشد. در صورتی که خرید ملک در منطقه مدیترانه ای نیاز به سرمایه بسیار زیادی دارد. از طرفی هدف خود را از خرید ملک در این کشور مشخص نمایید.

آیا قصد دارید در این کشور سرمایه گذاری نمایید؟ یا اینکه می خواهید باقی زندگی خود را در این کشور ادامه دهید؟

همچنین به سبک زندگی خود توجه نمایید. آیا فردی هستید که فضای سرسبز و دلباز را می پسندید؟ یا اینکه به زندگی های مدرن و لوکس علاقه مند می باشید؟ از دیگر نکات حائز اهمیت هنگام خرید ملک در ترکیه، امکان افزایش سرمایه است. اگر قصد دارید سرمایه خود را افزایش دهید، در مناطق قابل رشد این کشور ملک خریداری نمایید. در این صورت پس از مدتی مشخص قیمت ملک خریداری شده افزایش پیدا خواهد کرد.

از نکات قابل توجه هنگام خرید ملک در ترکیه، دو بخش آسیایی و اروپایی استانبول است. اگر قصد دارید در این کشور به زندگی خود ادامه دهید ولی به زبان ترکی تسلط ندارید، بهترین انتخاب برای شما مناطق آسیایی این شهر است. اما در صورتی که می خواهید زبان خود را تقویت نموده و پس از دریافت اقامت دائم ترکیه، برای دریافت ویزای انگلیس، شینگن و استرالیا اقدام نمایید، بهتر است در قسمت اروپایی ملک بخرید.

از آنجایی که در قسمت آسیایی این شهر ایرانیان زیادی سکونت دارند، می توانید راحت تر با زندگی در این کشور ارتباط برقرار نمایید. همچنین به مرور زمان با حضور در محیط زبان ترکی را خواهید آموخت. از طرفی در صورتی که می خواهید زبان انگلیسی خود را تقویت نمایید، بهتر است در قسمت اروپایی ترکیه اقامت نمایید.

زیرا اکثر افرادی که در این قسمت زندگی می کنند، به زبان انگلیسی صحبت می نمایند. البته فراموش نکنید که در صورت عدم تسلط به زبان ترکی، ممکن است ارتباط برقرار نمودن با دیگران در این مناطق سخت و پیچیده باشد. اما در صورت تسلط به زبان ترکی، به راحتی می توانید با حضور در محیط اروپایی زبان انگلیسی خود را تقویت نمایید.

خرید ملک در ترکیه با اقساط بلند مدت

با توجه به رکود اقتصادی سالهای اخیر جهان؛ هزینه پرداخت اجاره ماهیانه در کلان شهرها یکی از عمده دغدغه های شهروندان بوده که سبب تحمیل هزینه های مالی و اقتصادی به مستاجرین میشود. از اینرو ما در تیم وکیلیو با تکیه بر تجربه چندین ساله خود در مشاوره حقوقی املاک و خرید و فروش ملک در استانبول شرایط اقساطی ویژه ی را به شهروندان ایرانی مقیم ترکیه ارائه میدهد.

که در این راستا مستاجرین میتوانند به جای پرداخت اجاره ملک در استانبول، ملک را به‌صورت اقساط در ترکیه خریداری نمایند.

خرید قسطی ملک درترکیه

شما میتوانید با خرید قسطی خانه در استانبول با ارزش بیشتر از دویست و پنجاه هزار دلار؛ اقامت دائم ترکیه را برای خود ، همسر و فرزندان زیر 18 خود اقدام کنید. برای اطلاع از شرایط اخذ شهروندی ترکیه از طریق خرید ملک در ترکیه مقاله ”دریافت پاسپورت ترکیه از طریق خرید ملک” را مطالعه نمایید.

ترکیه، یک بازار در حال ظهور با جمعیت نزدیک به 85 میلیون نفر و با رشدی اقتصادی نزدیک به 6٪، از اهمیت بسیار بالای در بین کشورهای اروپای شرقی و خاورمیانه دارد. این کشور از لحاظ موقعیت ژئوپلتیک دارای خصوصیات بی نظیری بوده و به معنای کامل پلی بین دو قاره آسیا و اروپاست.  دسترسی به بازار آزاد جهانی و تجارت نامحدود با اکثر کشورهای جهان و همچنین پایداری دولت در سالیان اخیر سبب رشد اقتصادی شده است.

دلایل خرید و اجاره ملک تجاری در استانبول

راندمان بالا

سرمایه گذاری در املاک تجاری دارای مزیتهای بسیار خوبی بدلیل رقابت نزدیک اقتصاد این کشور در بخش تولید ناخالص و جذب گردشگر با کشورهای آلمان، فرانسه و ایتالیا است. بازده املاک تجاری در ترکیه سالیانه بین 5-7٪ بوده و این روند هر ساله بدلیل خیل عظیم سرمایه گذاری از اقصی نقاط جهان رو به رشد است.

نیروکار جوان

بیش از نیمی از جمعیت این کشور سنی کمتر از 35 سال دارند و از نظر آماری بیشترین نیروی کار جوان را در بین کشورهای شورای اروپا دارد.

بهشت سرمایه‌گذاری

جذب سرمایه‌گذار خارجی و تجارت با کشورهای دیگر محور اصلی سیاستهای کلان این کشور بوده است. به همین دلیل دولت ترکیه همیشه سیاست های تجاری مطلوبی را برای سرمایه گذاران خارجی اعمال میکند.

تضمین اجرای دقیق قرارداد، طلاقی تجربه و تکنولوژی

اگر قصد اخذ اقامت کشور زیبای ترکیه و یا قصد اقامت دائم ترکیه از طریق خرید خانه را دارید، ما میتوانیم در تضمین یک فرآیند فناورانه خرید امن، بدون ریسک و مطمئن در کنار شما باشیم. پلتفرم حقوقی وکیلیو با اتکا به زیرساخت شبکه بلاکچین و تیم مشاورین سرمایه گذاری مجرب ایرانی و ترک مستقر در استانبول DR EV ، توانسته در کمتر از سه سال، بالغ بر یکصد معامله موفق و شفاف داشته باشد.

خرید ملک و خانه در استانبول

فرم تماس با شما

در صورتی که تمایل دارید مشاورن ما با شما تماس بگیرند و از مشاوره رایگان موسسه وکیلیو بهره‌مند شوید فرم زیر را تکمیل و ارسال نمایید.

سوالات متداول

همانطور که در بخش دیوار استانبول مشاهده نموده‌اید پروژه‌ها بر اساس موقعیت‌های جغرافیایی با یکدیگر متفاوتند که طبیعتا سطح دسترسی هر یک به امکانات و زیرساخت شهری و حمل و نقل عمومی متفاوت خواهد بود.متقاضیان خرید ملک در ترکیه با اعلام اهداف، شرایط ، نیازها خود به کارشناسان سرمایه گذاری تیم وکیلیو، بهترین پروژه ی خرید ملک در استانبول را با توجه به شرایط شما، پیشنهاد خواهند داد.

شاخص هزینه اقامت در ترکیه بر اساس ملیت شخص صاحب پاسپورت و مدت زمان درخواست شما متغیر بوده و در زمان مراجعه حضوری شما به اداره مهاجرت و تکمیل فرم متقاضی به شکل خودکار توسط سامانه هزینه کارت اقامت شما اعلام می شود. که بطور معمول هزینه اقامت ترکیه برای دارندگان پاسپورت ایرانی ۸۰ دلار و ۶۳ لیر هزینه کارت است.

فرآیند اخذ پاسپورت ترکیه، مشروط به آماده بودن تمامی مدارک لازم برای خرید ملک در ترکیه توسط خریدار؛ حدودا 3 تا 6 ماه طول می کشد و این پروسه توسط تیم متخصصان حقوقی وکیلیو پس از آغاز سرمایه گذاری ( خرید ملک در ترکیه ) به موقع انجام شود.

رشد قیمت ملک در ترکیه برابر با قیمت جهانی بوده و این رشد، تقریبا برابر قیمت ملک در ایران است؛ که متاسفانه با توجه تغییرات اقتصادی هر روز در حال افزایش می باشد.

سه شهر استانبول، آنکارا و ازمیر از جمله بهترین شهرها برای خرید ملک در ترکیه با وام بانکی یا اقساطی هستند. سرمایه گذاری و خرید خانه در ” استانبول ” دارای مزایای بسیار خوبی بدلیل رقابت نزدیک اقتصاد این منطقه در بخش تولید ناخالص و جذب گردشگر با برترین شهرهای اروپای غربی است. بازده سالیانه املاک تجاری در استانبول از کشور بالاتر بود و در حدود سالیانه بین 8-10% می باشد. ” آنکارا ” پایتخت جمهوری ترکیه با داشتن زیر ساخت مناسب شهری، اجتماعی و آموزشی و همچنین پایین بودن مخارج زندگی، یک شهر ایده آل برای سرمایه گذاری و زندگی محسوب می‌شود ” ازمیر” دومین شهر بزرگ ترکیه بعد از استانبول است. این شهر بمانند اکثر شهرهای جنوب و جنوب غربی ترکیه شهری ساحلی و توریستی است. ازمیر همچنین یکی از قطبهای تجاری کشور ترکیه بوده و بافت فرهنگی مردم آن غالبا اروپایی است. این شهر در کنار آرامش و خلوتی خاص، مقصد بسیاری از گردشگران می باشد. 

سرمایه گذار ، همسر و فرزندان تحت کفالت زیر ۱۸ سال

حداقل میزان سرمایه مورد نیاز برای خرید ملک در استانبول : ۱۳۰.۰۰۰ لیر 

آغاز تعهد ما بعد از خرید شماست …

021-88982500

خرید ملک در ترکیه بدون واسطه

مجله

4 / 5. 5

مشاوره حقوقی آنلاین