سرمایه گذاری در املاک و مستغلات

سرمایه‌گذاری در املاک و مستغلات

بخش سرمایه گذاری در املاک و مستغلات وکیلیو، یک سکوی هوشمند مبتنی بر پروژه Qipi بلاکچین اتریوم بوده که امکان خرید، فروش و سرمایه گذاری در املاک و مستغلات را بدون واسطه و شفاف به مخاطبان میدهد. ما در پلتفرم حقوقی وکیلیو از بلاکچین برای ایجاد یک راه جدید سرمایه گذاری مطمئن، شفاف و عادل در املاک و مستغلات استفاده کرده و چشم انداز ایجاد یک بازار املاک و مستغلاتی بین المللی، بدون محدودیت جغرافیایی با سرمایه گذاری ایمن و آسان داریم. این پلتفرم حقوقی در بخش املاک تاکنون املاک و مستغلاتی در شهرهای استانبول، باکو و تهران را در سامانه خود لیست کرده است که برای اطلاع بیشتر از نحوه خرید و فروش املاک به بخش خرید ملک مراجعه فرمایید.
melk-500x500

ساده، کم هزینه و قدرتمندتر از همیشه.

Asset-3ldpi

پروژه Qipi اتریوم

یک پلتفرم املاک و مستغلات مبتنی بر بلاکچین اتریوم بوده که صاحبان املاک و سرمایه گذاران را بدون واسطه  در سراسر جهان بهم وصل می کند. در این پلتفرم با تکیه بر الگوریتم قراردادهای هوشمند فناوری بلاکچین، می‌توان معاملات را بصورت شفاف و با امنیت بالا و بدون چالش در سرمایه‌گذاری ایجاد کرد.

چرا بلاکچین؟

یکی از چالشهای اصلی بخش املاک و مستغلات عدم شفافیت اطلاعات اولیه و داده های املاک و مستغلات بوده که سبب ناکارآمدی فرآیند قدیمی املاک و مستغلات شده است. که این چالش منجر به طولانی شدن چرخه معاملاتی و در نتیجه اضافه شدن هزینه های جانبی و قیمت گذاری ناعادلانه می شود.
در این فناوری بدلیل بهره‌گیری از الگوریتم قراردادهای هوشمند؛ معاملات املاک و مستغلات با توازن قدرت مذاکرات یکسان برگزار شده که سبب انتقال بی وقفه دارایی در میان افرادی که به یکدیگر اعتماد ندارند، می‌شود.

blochchain-500x500

پس به آینده سرمایه گذاری در املاک و مستغلات خوش آمدید.

istanbule-500x500

خرید ملک در استانبول

جمهوری ترکیه به منظور جذب سرمایه خارجی و کمک به افزایش ارزش لیر، اصلاحات زیادی در قوانین و مقررات سرمایه گذاری و خرید ملک در آن کشور کرده است، که در حال حاضر این فرآیند خیلی سریع تر و ارزان‌تر از قبل بوده است. هر شخص با خرید ملک در ترکیه به ارزش ۲۵۰ هزار دلار و بالاتر و همچنین حفظ دارایی بمدت ۳ سال می تواند تقاضای دریافت شهروندی ترکیه را کرده و اخذ نماید.
اقامت از طریق خرید ملک در استانبول یک گزینه در دسترس برای افرادی بوده که به دنبال اخذ تابعیت یک کشور دیگر دارند، است. با خرید ملک در استانبول به ارزش حداقل ۲۵۰ هزار دلار آمریکا یا معادل لیر آن مبلغ می توان تابعیت کشور زیبا و خوش آب و هوای ترکیه را بدست آورد.
تقاضای خرید و اجاره ملک در استانبول بدلیل کم بودن هزینه های زندگی روزانه نسبت به شهرهای اروپایی و رشد و توسعه پایدار بازار گردشگری، صنایع پیشرفته و کشاورزی افزایش بافته است که عموما از ملیت‌های اروپایی و اعراب حوزه خلیج می‌باشد.

اطلاعات بیشتر

خرید ملک در باکو

بررسی‌ها نشان می‌دهد؛ طبق قوانین جدید سرمایه گذاری در بخش املاک و مستغلات آذربایجان، سرمایه گذاران می‌توانند بعد از خرید ملک، درخواست اخذ اقامت جمهوری آذربایجان دهند. البته این فرآیند شرایط خاص خود را دارا بوده و شهروندان خارجی که قصد اخذ اقامت دائم آذربایجان را دارند، باید یک دارایی ملکی به ارزش حداقل ۱۰۰٫۰۰۰ منات آذربایجان یا معادل آن ۵۹٫۰۰۰ دلار آمریکا خریداری کنند.

یکی از راه های اخذ اقامت دائم و مهاجرت به کشور آذربایجان؛ از طریق خرید ملک در باکو می‌باشد که متقاضیان زیادی در ایران بدلیل فاصله بسیار نزدیک به شهرهای ایران دارد.
کشور آذربایجان با اتکا به رشد و توسعه پایدار زیرساخت اقتصادی و گردشگری در سال‌های اخیر با افزایش روند سرمایه گذاری خارجی مواجه شده است. خرید املاک و مستغلات یکی از روش های سرمایه گذاری در این کشور بوده که هر سال روند رو به رشد و افزایشی داشته، طوریکه بنابر گزارشات حاصله از مبادی رسمی؛ آمار خرید املاک و مستغلات در سال ۲۰۱۸ میلادی تا ۵۳% نسبت به زمان مشابه در سال ۲۰۱۳ میلادی شده است.

 
bakue-500x500
tehrane-500x500

خرید ملک در تهران

بدون شک یکی از مهم ترین تصمیمات که هر فرد ساکن تهران در طول زندگی خود انجام میدهد. اراده به خرید و سرمایه گذاری در املاک و مستغلات است.
رشد جمعیت و افزایش تقاضای خرید املاک در تهران در سال‌های اخیر، سبب بالا رفتن قیمت و عدم توازن عرضه و تقاضا بخش املاک و مستغلات شده است. همچنین به دلایل افزایش قیمت املاک، تمرکز سازندگان املاک مسکونی به ساخت خانه با متراژ کمتر و … سوق پیدا می‌کند
با توجه موارد اشاره شده نتیجه میگیریم؛ قیمت بالای ملک سبب تقاضای خرید املاک مسکونی با متراژ کوچک بدلیل نرخ‌های مناسب تر این واحدها شده است. درحالی که با سوء تدبیر مکانیزم معاملاتی املاک و فرصت طلبی سودجویان این افزایش تقاضا برای واحدهای کوچک، باعث بالا رفتن نامتعارف قیمت املاک نسبت به قیمت عرف متری در آن منطقه می شود.
متاسفانه بدلیل ضعف فرآیند کنونی معاملات املاک و مستغلات در کشور، چرخه معاملاتی در بازار طولانی شده است. که این سبب ورود افراد سودجو به معاملات و در نتیجه تحمیل هزینه های جانبی  به ضرر خریدار می شود. همچنین این فرآیند ناکارآمد سبب قیمت گذاری ناعادلانه و افزایش نرخ نامتعارف در بازار املاک و مستغلات می شود.

ما در پلتفرم حقوقی وکیلیو با بهره‌گیری از پروژه Qipi بلاکچین اتریوم، یک راه جدید برای سرمایه گذاری مطمئن، شفاف و عادل در املاک و مستغلات ایجاد کرده ایم.

خرید ملک بهترین نوع سرمایه گذاری است که می توانید انجام دهید. دریافت اقامت از طریق خرید ملک، دومین اقدام خوب در این راستاست.

0 / 5. 0

مشاوره حقوقی آنلاین